Ulubione

kubki

Margot 3189

Kubek ceramiczny o pojemności 350 ml w wesołej i szerokiej gamie jasnych odcieni. Pakowane w indywidualne pudełko.
szczegóły
Wybierz kolor

Colorful 3272

Kubek ceramiczny 350ml z korpusem tablicowym do malowania i ustnikiem w zabawnej gamie żywych kolorów. Kreda dołączona w dopasowanym kolorze i prezentowana w indywidualnym pudełku.
szczegóły
Wybierz kolor

Pusko 3833

Stojak na butelki na wino o pojemności do 75 cl w oryginalnym przezroczystym wykończeniu w różnych kolorach. Z pierścieniami w kolorze brylantowego srebra i podstawą przystosowaną do butelek.…
szczegóły
Wybierz kolor

Bornel 3893

Kubek ceramiczny 350ml w kolorze białym, specjalnie zaprojektowany do nadruku sublimacyjnego. Pakowane w indywidualne pudełko.
szczegóły

Harnet 3894

Kubek ceramiczny o pojemności 350 ml, z zewnętrzną stroną w kolorze białym, a wnętrzem w jasnych i zróżnicowanych kolorach. Specjalnie zaprojektowany do druku sublimacyjnego. Pakowane w indywidualne…
szczegóły
Wybierz kolor

Zifor 3963

Kubek ceramiczny 370ml w szerokiej gamie jasnych kolorów. Pakowane w indywidualne pudełko.
szczegóły
Wybierz kolor

Shary 4163

Kubek 450ml. Korpus ze stali nierdzewnej w połączeniu z kolorowymi detalami. Z pokrywką dozownika i pakowane w indywidualne pudełko. Zalecany do użytku na biurku.
szczegóły
Wybierz kolor

Zicox 4508

Kubek ze stali nierdzewnej o pojemności 400 ml z białym korpusem i kolorowymi dodatkami. Z bezpieczną pokrywą dozującą i pakowane w indywidualne pudełko.
szczegóły
Wybierz kolor

Bastic 4509

Kubek ze stali nierdzewnej o pojemności 210 ml z błyszczącym korpusem i oryginalnym karabińczykiem do przenoszenia w jasnych kolorach. Pakowane w indywidualne pudełko.
szczegóły
Wybierz kolor

Yozax 4656

Kubek ze stali nierdzewnej o pojemności 280 ml z oryginalnym dwukolorowym wzorem. Z błyszczącym korpusem w jasnych odcieniach i prezentowanym w indywidualnym pudełku.
szczegóły
Wybierz kolor

Plesik 4705

Kubek ceramiczny 350ml w wesołym połączeniu z zewnątrz i wewnątrz w kolorze białym, z uchwytem w różnych jasnych odcieniach. Pakowane w indywidualne pudełko.
szczegóły
Wybierz kolor

Lessim 4738

Kubek ze stali nierdzewnej 400ml w żywych kolorach, w połączeniu z czarnymi dodatkami. Zawiera pokrywkę dozownika i zapakowany w indywidualne pudełko. Zalecany do użytku na biurku.
szczegóły
Wybierz kolor

Tarbox 4749

Kubek ceramiczny 380ml w kolorze białym, dla miłośników dobrej kawy. Pakowane w indywidualne pudełko.
szczegóły

Gorex 4873

Słoik 710ml z odpornego PP, specjalnie zaprojektowany do płynów. W szerokiej gamie jasnych odcieni, z półprzezroczystą pokrywą z 4 zamknięciami, wewnętrznym pierścieniem bezpieczeństwa i wbudowanym…
szczegóły
Wybierz kolor

Trinox 4874

Kubek PS 750 ml, z przezroczystym wykończeniem i w szerokiej gamie jasnych tonów. Z nakręcaną nakrętką i dopasowaną kolorową słomką.
szczegóły
Wybierz kolor

Citrox 4880

Kubek ze stali nierdzewnej o pojemności 290 ml z korpusem w jasnych odcieniach i błyszczącym wykończeniu. Z bezpieczną pokrywą dozującą i miękką piankową podstawą. Pakowane w indywidualne pudełko.
szczegóły
Wybierz kolor

Fresno 5100

Kubek ze stali nierdzewnej o pojemności 450 ml z błyszczącym wykończeniem i dopasowanymi kolorystycznie akcesoriami w jasnych odcieniach. Z bezpieczną pokrywą dozowania i prezentowana w atrakcyjnym…
szczegóły
Wybierz kolor

Carson 5101

Kubek ze stali nierdzewnej o pojemności 450 ml z błyszczącym wykończeniem korpusu, dopasowanymi kolorystycznie akcesoriami i jasnymi tonami. Z bezpieczną pokrywą dozowania i w atrakcyjnym pudełku.
szczegóły
Wybierz kolor

Kaffir 5184

Kubek ceramiczny 350ml w kolorze białym z wbudowaną ceramiczną łyżeczką w uchwycie. Specjalnie zaprojektowany do nadruku sublimacyjnego i prezentowany w indywidualnym pudełku.
szczegóły

Bafy 5290

Wysokiej jakości kubek ceramiczny o pojemności 350 ml. Czarna na zewnątrz, specjalnie zaprojektowana do druku laserowego, a wewnątrz w szerokiej gamie jasnych tonów. Podczas grawerowania logo na…
szczegóły
Wybierz kolor

Lousa 5291

Wysokiej jakości kubek ceramiczny o pojemności 350ml. Część zewnętrzna w jasnej tonacji, specjalnie zaprojektowana do nadruku laserowego, a część wewnętrzna w kolorze białym. Podczas grawerowania…
szczegóły
Wybierz kolor

Cotes 9459

Kubek ceramiczny 350ml w zabawnym zestawieniu na zewnątrz w kolorze białym z wnętrzem w szerokiej gamie żywych kolorów. Z wbudowaną, dopasowaną kolorystycznie łyżeczką ceramiczną w rączce i pakowana…
szczegóły
Wybierz kolor

Loom 9464

Kubek ceramiczny 370ml w wesołym połączeniu białego koloru na zewnątrz z wnętrzem w gamie jasnych odcieni. Pakowane w indywidualne pudełko.
szczegóły
Wybierz kolor

Sinor 5685

Kubek ceramiczny o pojemności 300 ml w stylu vintage. W połączeniu z zewnętrzną w szerokiej gamie tonacji oraz wewnątrz w kolorze białym z czarną lamówką. Pakowane w indywidualne pudełko.
szczegóły
Wybierz kolor

Mabery 5686

Kubek ceramiczny o pojemności 440ml z zewnętrzną stroną w zróżnicowanej gamie jasnych odcieni oraz wewnętrzną w kolorze białym. Pakowane w indywidualne pudełko.
szczegóły
Wybierz kolor

Samay 5688

Kubek ceramiczny 300ml w kolorze białym. Z wbudowaną, dopasowaną kolorystycznie łyżeczką ceramiczną w rączce. Pakowane w indywidualne pudełko.
szczegóły

Dritox 5806

Kubek ze stali nierdzewnej o pojemności 310 ml z korpusem w żywych, jasnych kolorach i z wzorem w romby. Z bezpieczną pokrywą dozującą i miękką piankową podstawą. Pakowane w indywidualne pudełko.
szczegóły
Wybierz kolor

Kulmer 5836

Wysokiej jakości kubek ceramiczny o pojemności 350ml. Część zewnętrzna w kolorze białym, specjalnie zaprojektowana do druku laserowego, a wewnątrz w jasnych odcieniach. Podczas grawerowania logo na…
szczegóły
Wybierz kolor

Bardot 5837

Kubek ceramiczny o pojemności 350ml z zewnętrzną stroną w kolorze czarnym i wnętrzem w kolorze białym. Specjalnie zaprojektowany do druku sublimacyjnego. Pakowane w indywidualne pudełko.
szczegóły

Renkur 5984

Kubek ceramiczny 350ml. Dostępny w przykuwających wzrok kolorach srebrnym i złotym. Specjalnie zaprojektowany do grawerowania laserowego, zawiera specjalną powłokę, aby Twoje logo było odpowiednio…
szczegóły
Wybierz kolor

Raptol 5985

480ml szkła. Dostępny w przykuwających wzrok kolorach srebrnym i złotym. Specjalnie zaprojektowany do grawerowania laserowego i druku sublimacyjnego, zawiera specjalną powłokę do grawerowania Twojego…
szczegóły
Wybierz kolor

Ariston 6170

Kubek Nature Line z wnętrzem ze stali nierdzewnej, a na zewnątrz z drewna bambusowego. Pojemność 500 ml, z zabezpieczającą pokrywką dozującą i prezentowana w atrakcyjnym, indywidualnie…
szczegóły