Ulubione

kubki

Margot 3189

Ceramiczny kubek o pojemności 350 ml w zabawnej i szerokiej gamie jasnych odcieni. Prezentowane w indywidualnym pudełku.
szczegóły
Wybierz kolor

Colorful 3272

Ceramiczny kubek o pojemności 350 ml z korpusem tablicowym do malowania i ustnikiem w zabawnej gamie żywych kolorów. Kreda w pasującym kolorze i prezentowana w indywidualnym pudełku.
szczegóły
Wybierz kolor

Pusko 3833

Stojak na butelki do wina o pojemności do 75 cl w oryginalnym przezroczystym wykończeniu w różnych kolorach. Z pierścieniami w błyszczącym srebrnym kolorze i podstawą przystosowaną do butelek.…
szczegóły
Wybierz kolor

Bornel 3893

Kubek ceramiczny 350 ml w kolorze białym, specjalnie zaprojektowany do nadruku sublimacyjnego. Prezentowane w indywidualnym pudełku.
szczegóły

Harnet 3894

Kubek ceramiczny o pojemności 350 ml z białą stroną na zewnątrz i jasnymi i różnorodnymi kolorami wewnątrz. Specjalnie zaprojektowany do druku sublimacyjnego. Prezentowane w indywidualnym pudełku.
szczegóły
Wybierz kolor

Zifor 3963

Ceramiczny kubek o pojemności 370 ml w szerokiej gamie jasnych kolorów. Prezentowane w indywidualnym pudełku.
szczegóły
Wybierz kolor

Shary 4163

Kubek 450 ml. Korpus ze stali nierdzewnej w połączeniu z kolorowymi detalami. Z pokrywką dozownika i prezentowane w osobnym pudełku. Zalecane do użytku na komputerze.
szczegóły
Wybierz kolor

Zicox 4508

Kubek ze stali nierdzewnej o pojemności 400 ml z białym korpusem i kolorowymi dodatkami. Z bezpieczną osłoną dozującą i pakowane w indywidualne pudełko.
szczegóły
Wybierz kolor

Bastic 4509

Kubek ze stali nierdzewnej o pojemności 210 ml z błyszczącym korpusem i oryginalnym uchwytem z karabińczykiem do transportu w jasnych kolorach. Prezentowane w indywidualnym pudełku.
szczegóły
Wybierz kolor

Yozax 4656

Kubek ze stali nierdzewnej o pojemności 280 ml z oryginalnym dwukolorowym wzorem. Z błyszczącym korpusem w jasnych odcieniach i prezentowany w indywidualnym pudełku.
szczegóły
Wybierz kolor

Plesik 4705

Ceramiczny kubek o pojemności 350 ml w wesołym połączeniu zewnętrznej i wewnętrznej strony w białym kolorze, z uchem w różnych jasnych odcieniach. Prezentowane w indywidualnym pudełku.
szczegóły
Wybierz kolor

Lessim 4738

Kubek ze stali nierdzewnej o pojemności 400 ml w żywych kolorach, w połączeniu z czarnymi dodatkami. Zawiera pokrywkę dozownika i jest dostarczany w osobnym pudełku. Zalecane do użytku na komputerze.
szczegóły
Wybierz kolor

Tarbox 4749

Kubek ceramiczny 380ml w białym kolorze, dla miłośników dobrej kawy. Prezentowane w indywidualnym pudełku.
szczegóły

Gorex 4873

Słoik o pojemności 710 ml z odpornego PP, specjalnie zaprojektowany do płynów. W szerokiej gamie jasnych tonacji, z półprzezroczystą pokrywą z 4 zamknięciami, wewnętrznym pierścieniem…
szczegóły
Wybierz kolor

Trinox 4874

Kubek PS o pojemności 750 ml, z przezroczystym wykończeniem i szeroką gamą jasnych odcieni. Z zakręcaną nakrętką i dopasowaną kolorystycznie słomką.
szczegóły
Wybierz kolor

Citrox 4880

Kubek ze stali nierdzewnej o pojemności 290 ml z korpusem w jasnych odcieniach i błyszczącym wykończeniem. Z bezpieczną pokrywą dozującą i miękką wyściełaną podstawą. Prezentowane w indywidualnym…
szczegóły
Wybierz kolor

Fresno 5100

Kubek ze stali nierdzewnej o pojemności 450 ml z błyszczącym wykończeniem i dopasowanymi kolorystycznie akcesoriami w jasnych odcieniach. Z bezpieczną pokrywą dozującą i prezentowany w atrakcyjnym…
szczegóły
Wybierz kolor

Carson 5101

Kubek ze stali nierdzewnej o pojemności 450 ml z błyszczącym wykończeniem korpusu z dopasowanymi kolorystycznie akcesoriami i jasnymi odcieniami. Z bezpieczną pokrywą dozującą i zapakowane w…
szczegóły
Wybierz kolor

Kaffir 5184

Kubek ceramiczny o pojemności 350 ml w białym kolorze z wbudowaną ceramiczną łyżeczką w uchu. Specjalnie zaprojektowany do druku sublimacyjnego i prezentowany w indywidualnym pudełku.
szczegóły

Bafy 5290

Wysokiej jakości ceramiczny kubek o pojemności 350 ml. Czarna na zewnątrz, specjalnie zaprojektowana do druku laserowego, a wewnątrz w szerokiej gamie jasnych tonów. Podczas grawerowania logo na…
szczegóły
Wybierz kolor

Lousa 5291

Wysokiej jakości ceramiczny kubek o pojemności 350 ml. Zewnętrzna część w jasnych kolorach, przeznaczona specjalnie do druku laserowego, a wewnętrzna w kolorze białym. Podczas grawerowania logo na…
szczegóły
Wybierz kolor

Cotes 9459

Kubek ceramiczny 350ml w zabawnym zestawieniu na zewnątrz w kolorze białym z wnętrzem w szerokiej gamie żywych kolorów. Z wbudowaną, dopasowaną kolorystycznie ceramiczną łyżeczką w uchwycie i…
szczegóły
Wybierz kolor

Loom 9464

Ceramiczny kubek o pojemności 370ml w wesołym połączeniu białego koloru na zewnątrz z wnętrzem w gamie jasnych tonacji. Prezentowane w indywidualnym pudełku.
szczegóły
Wybierz kolor

Sinor 5685

Ceramiczny kubek o pojemności 300 ml w stylu vintage. W połączeniu z zewnątrz w szerokiej gamie tonacji i wewnątrz w kolorze białym z czarną lamówką. Prezentowane w indywidualnym pudełku.
szczegóły
Wybierz kolor

Mabery 5686

Kubek ceramiczny o pojemności 440 ml z zewnętrzną stroną w zróżnicowanej gamie jasnych tonacji, a wnętrzem w kolorze białym. Prezentowane w indywidualnym pudełku.
szczegóły
Wybierz kolor

Samay 5688

Ceramiczny kubek o pojemności 300 ml w kolorze białym. Z wbudowaną, dopasowaną kolorystycznie ceramiczną łyżeczką w uchwycie. Prezentowane w indywidualnym pudełku.
szczegóły

Dritox 5806

Kubek ze stali nierdzewnej o pojemności 310 ml z korpusem w żywych, jasnych kolorach i wzorem w romby. Z bezpieczną pokrywą dozującą i miękką wyściełaną podstawą. Prezentowane w indywidualnym pudełku.
szczegóły
Wybierz kolor

Kulmer 5836

Wysokiej jakości ceramiczny kubek o pojemności 350 ml. Zewnętrzna część w kolorze białym, specjalnie zaprojektowana do druku laserowego, a wewnętrzna w jasnych tonacjach. Podczas grawerowania logo na…
szczegóły
Wybierz kolor

Bardot 5837

Kubek ceramiczny o pojemności 350 ml z zewnętrzną stroną w kolorze czarnym, a wnętrzem w kolorze białym. Specjalnie zaprojektowany do druku sublimacyjnego. Prezentowane w indywidualnym pudełku.
szczegóły

Renkur 5984

Kubek ceramiczny o pojemności 350 ml. Dostępne w przyciągających wzrok kolorach srebrnym i złotym. Specjalnie zaprojektowany do grawerowania laserowego, zawiera specjalną powłokę, dzięki której Twoje…
szczegóły
Wybierz kolor

Raptol 5985

Szklanka 480 ml. Dostępne w przyciągających wzrok kolorach srebrnym i złotym. Specjalnie zaprojektowany do grawerowania laserowego i druku sublimacyjnego, w tym specjalna powłoka do wygrawerowania…
szczegóły
Wybierz kolor

Ariston 6170

Kubek z linii Nature z wnętrzem ze stali nierdzewnej i zewnątrz z drewna bambusowego. Pojemność 500 ml, z zabezpieczającą pokrywką dozującą i zapakowane w atrakcyjne pudełko o indywidualnym designie.
szczegóły